News

Spoštovani starši.

Ker žal opažamo kar nekaj nedoslednosti pri upoštevanju navodil za preprečevanje širjenja okužb s COVID-19 oz. upoštevanja hišnega reda vrtca, Vas vljudno naprošamo, da si jih ponovno preberete na spodnji povezavi:

NAVODILA STARŠEM

Posebej bi izpostavili, da otroka v vrtec spremlja le 1 ODRASLA OSEBA, šolski otroci (sorojenci) pa prosimo, da počakajo pred vhodom in ne vstopajo v prostore vrtca. Le tako bomo v garderobah ob prihodih in odhodih otrok lažje zagotavljali varnostno razdaljo in se izognili nepotrebni gneči.

Vstop v vrtec je še vedno dovoljen le z zaščitno masko (odrasli) in z razkuževanjem rok na vhodu (odrasli). Otroci si roke umijejo s toplo vodo in milom takoj ob vstopu v igralnico, zato obiski sanitarij in drugih prostorov v vrtcu niso potrebni.

Bodimo odgovorni in ne pozabimo, da smo otrokom zgled.

Hvala za razumevanje.

Ormož, 2. 9. 2020

ravnateljica vrtca: Simona Meško

DOSTOPNOST