Kot ste lahko izvedeli že iz medijev, je od 19. 10. 2020 razglašena epidemija. Obveščamo Vas, da zaenkrat vrtec posluje normalno, vendar se nekatere dejavnosti ne bodo izvajale. V skladu z okrožnico MIZŠ, ki smo jo prejeli dne 16.10.2020, se bodo izvajali programi za predšolske otroke v oddelkih, vse dejavnosti, ki pa ne predstavljajo neposrednega dela z otroki oz. osnovnega programa, bodo do preklica odpovedane ali pa se bodo izvajale na daljavo. To pomeni, da:

• so vse nadstandardne dejavnosti do preklica odpovedane,
  • so vse obogatitvene dejavnosti do preklica odpovedane,
  • vse oblike sodelovanja s starši in delovanja organov vrtca potekajo na daljavo.

Ker so se nekatere vzgojiteljice z Vami starši že dogovorile za izvedbo pogovornih ur, Vas prosimo da se z vzgojiteljicami dogovarjate za način pogovorne ure, ki Vam najbolj ustreza. K temu Vas bodo tudi same pozvale preko oglasne deske, eAsistenta ali sporočila.

Prosimo Vas za razumevanje, strpnost in želimo Vam, da ostanete zdravi.

Kolektiv VIZ Vrtca Ormož