News

Spoštovani starši.

Kot ste lahko izvedeli že iz medijev, je od 19. 10. 2020 razglašena epidemija. Obveščamo Vas, da zaenkrat vrtec posluje normalno, vendar se nekatere dejavnosti ne bodo izvajale. V skladu z okrožnico MIZŠ, ki smo jo prejeli dne 16.10.2020, se bodo izvajali programi za predšolske otroke v oddelkih, vse dejavnosti, ki pa ne predstavljajo neposrednega dela z otroki oz. osnovnega programa, bodo do preklica odpovedane ali pa se bodo izvajale na daljavo. To pomeni, da:

  • so vse nadstandardne dejavnosti do preklica odpovedane,
  • so vse obogatitvene dejavnosti do preklica odpovedane,
  • vse oblike sodelovanja s starši in delovanja organov vrtca potekajo na daljavo.

Ker so se nekatere vzgojiteljice z Vami starši že dogovorile za izvedbo pogovornih ur, Vas prosimo da se z vzgojiteljicami dogovarjate za način pogovorne ure, ki Vam najbolj ustreza. K temu Vas bodo tudi same pozvale preko oglasne deske, eAsistenta ali sporočila.

Prosimo Vas za razumevanje, strpnost in želimo Vam, da ostanete zdravi.

Kolektiv VIZ Vrtca Ormož

DOSTOPNOST