News

Spoštovani starši.

Po vsej verjetnosti se ukrepi za zajezitev epidemije podaljšujejo v januar 2021. Tako se tudi od 4.1.2021 izvaja le nujno varstvo otrok.

Starši, ki varstvo otrok nujno potrebujete, to izkazujete s potrdilom delodajalca (obeh staršev) o prisotnosti na delu. Potrdilo oddate, ko otroka pripeljete v vrtec.

Prosimo vas, da potrebo po varstvu čimprej sporočite vzgojiteljici vašega otroka (do 31.12.2020 do 12.ure), tudi starši novincev, ki bodo z januarjem komaj pričeli z obiskovanjem vrtca (ob prvem prihodu morate starši novincev vzgojiteljici oddati tudi zdravniško potrdilo za sprejem v vrtec).

Starši, ki boste za svoje otroke izrazili potrebo po nujnem varstvu in jih potem ne boste pripeljali, plačila oskrbnine ne boste oproščeni. Starši, katerih otroci bodo ostali doma, so oproščeni plačila oskrbnine.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

VIZ Vrtec Ormož

DOSTOPNOST