Novice

ZAHVALA ZA DONACIJO

“Tisti, ki prinašajo sonce v življenje drugih ljudi, so tudi sami obsijani z njim.”

(Sir James M. Barrie)

V preteklem mesecu smo prejeli donacijo s strani podjetja Tap Mlinarič. Po naročilu so za nas izdelali fizioform, ki ga v takšni obliki na trgu ni več mogoče dobiti. Fizioform je sistem klinastih blazin, ki ga uporabljamo za terapevtsko nameščanje gibalno oviranih otrok v ustrezne lege. Različna razporeditev blazin omogoča različne položaje otroka ter sedeč ali ležeč položaj otroka.

Donacije so se razveselili vsi otroci v skupini, gibalno ovirani deklici pa bo omogočila izvajanje različnih aktivnosti, ki jih prej ni zmogla ter s tem pozitivno vplivala na njen razvoj.

Podjetju Tap Mlinarič in njihovemu direktorju Mitju se zato iz srca zahvaljujemo.

Skupina Žogice

DOSTOPNOST