Novice

SKUPNI IZLET

Izlet organizirala in zapisala prispevek: Natalija Kirič

V soboto, 21.5.2022 smo se vzgojiteljice, starši in otroci z dvema avtobusoma odpravili na skupni izlet. Navigacijo smo nastavili proti SV delu Slovenije. Najprej smo obiskali »Doživljajski park Vulkanija« na Goričkem. V Vulkaniji nas je čakalo zanimivo in doživeto potovanje skozi gorički vulkan. Spoznali smo vulkane, se sprehodili po lavini cevi, si ogledali 3d film, se z dvigalom spustili v globine vulkana, od koder nas je prav adrenalinsko rešil krtek Oli. Na površju nas je čakal še ogled geološka muzeja in trgovinica s spominki.

Nato smo se podali proti interaktivnemu parku Expano v Murski Soboti kjer so se otroci razgibali v motoričnem parku in uživali ob pogledu na soboško jezero. Na koncu smo se polni pozitivnih vtisov vrnili proti Veliki Nedelji  z dogovorom, da se čim večkrat dobimo na takšnih druženjih

DOSTOPNOST